Katalog produktů

Jedním z cílů naší komunity je pomoci dalším nadšencům sehnat kolečka za velkoobchodní ceny z EU (uvedené ceny v EUR jsou konečné vč. zaslání na adresu v ČR a 2 leté záruky).

A proč nakoupit zrovna přes nás? Podívejte se na naše srovnání s konkurencí. Zboží dodáváme obvykle do 1 týdne – podívejte se na proces nákupu.


Gotway MSuper v3S+ 1600

1899

Jedná se o 84 Volt verzi s větší kapacitou baterie. Vyšší napětí umožňuje rychlejší akceleraci a lepší reakce na nerovnosti. Zároveň zvyšuje bezpečnost elektronické výbavy.

MSuper v3 je nástupcem populárního modelu v2. MSuper se díky rozměrům kola 18 palců výrobně hodí do terénu, ale díky kvalitní elektronice zvládne s přehledem i městský provoz. Vzhledem k rozměrům kola je mimořádně pohodlné, stabilní při vyšších rychlostech a šlapky jsou dostatečně veliké, takže ani při delších vzdálenostech netlačí.

Nový výkonný motor 1500 W (3000 W ve špičce) zajištuje dostatek výkonové rezervy. Kolečko je vhodné i pro těžší jezdce do hmotnosti 120 kg a dosahuje maximální rychlosti cca 45 km/h. Integrované přední a zadní světlo a výsuvný držák dále zvětšují uživatelský komfort.

Baterie o kapacitě 1640 Wh je na trhu jednokolek opravdovou raritou. Zajistí vám dojezd až 120 km (přesný dojezd záleží na váze jezdce, terénu, teplotě atp.) na jedno nabití. Tato verze je nahoře mírně širší než verze s nižší kapacitou baterie.

Pokud chcete jedno z nejmodernějších, nejpohodlnějších a nejrychlejších koleček na trhu a nechcete hledat kompromisy, je MSuper v3 určen právě pro vás.

velikost:
18 palců
rychlost:
45 km/h
dojezd:
120 km
hmotnost:
22 kg
baterie:
1600 Wh
nabíjení:
12 h
motor:
1500 W
stoupání:
35 °
nosnost:
120 kg

Poptávka

Vaše jméno (povinné)

Váš e-mail (povinné)

Požadovaný produkt/varianta

Vaše zpráva