Proč nakoupit u nás

Úvod Fóra FAQ Proč nakoupit u nás

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  gotway.cz a poslední změna je stará 3 roky, 6 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #451

  gotway.cz
  Správce

   

  Parametr Gotway.cz Konkurence v ČR Poznámka
  Cena výrazně nižší (cca o 30% i více) cca o 30% vyšší Porovnávejte vždy stejný typ a kapacitu baterie. Cena je platná v Eurech, přepočet na stránkách je orientační dle kurzu ČNB. Pokud naleznete lepší cenu, dejte nám vědět. Naše ceny jsou konečné, včetně doručení kurýrem.
  Dostupnost modelů Široký výběr spolehlivých značek a modelů Specializace na jednotky značek Pravidelně aktualizujeme značky a modely dle dostupnosti. Nabízíme i značky a modely, které konkurence v ČR nenabízí, ale mají výborný poměr cena výkon.
  Kvalita Zaměřujeme se pouze na kvalitní značky a modely. Modely různých výrobců s širokou škálou kvality Značek jednokolek je na trhu spousta – převážná většina je vyráběna v Číně. Naše jednokolky jsou také z Číny, ale jedná se o kvalitní značky z vyššího cenového spektra. Levné poruchové modely, slabé motory a krátký dojezd, kterým se prezentují některé jednokolky v ceně jednotek tisíců Kč spolehlivě zkazí dojem z tak zajímavého přístroje a mohou být i zdraví nebezpečné.
  Záruka 2 roky 2 roky dále viz záruční a pozáruční oprava
  Smluvní vztah velkoobchodní dodavatel v EU, platba předem na účet firma v ČR, podléhá českým zákonům Garantujeme spolehlivý kontakt, 100% komunikace a řešení záručních i pozáručních oprav. Možná platba přes PayPal (cena navýšena o 3%).
  Vrácení do 14 dnů není možné je umožněno dle občanského zákoníku
  Záruční oprava prováděna v EU, nutno uhradit poštovné do EU (cca 500 Kč). Poštovné zpět hradí dodavatel Nutno dopravit do provozovny na náklady zákazníka
  Pozáruční oprava prováděna v EU, nutno uhradit poštovné tam, zpět a cenu opravy Cena opravy je v 90% případů 50 Euro (např. výměna základní desky). Pouze v případě výměny baterií je dražší (záleží na kapacitě baterie)
  Tým Nejsme pouze obchodníci, není to náš hlavní byznys. Jsme hlavně nadšenci, kteří kolečka používají a chtějí tento zážitek zprostředkovat i ostatním Většinou čistě obchodní záležitost. Rádi poradíme, zkonzultujeme, doporučíme – sázíme na osobní přístup. Máme zkušenosti z vlastního používání, pravidelně sledujeme dění ve „světě jednokolek“. Sledujte náš facebook, kde pravidelně informujeme o novinkách a rádi poradíme. V případě zájmu je možné kolečko vyzkoušet nebo zapůjčit.

  Pravděpodobně vás také napadla možnost zakoupení kolečka přímo od výrobce z Číny. Ano, také jsme takto uvažovali (nízká cena je lákavá), ale nakonec jsme raději zvolili prodejce v EU. Důvody jsou následující:

  • můžete dostat méně kvalitní kusy s nějakými kosmetickými vadami. Mohou být použity starší komponenty, kterých se chce výrobce zbavit. Známe případ, kdy zákazník obdržel Gotway kolečko s použitou baterií, která se záhy rozbila
  • nějakou formu uživatelské podpory můžete očekávat maximálně v zápětí po uskutečnění obchodu. Zapoměňte na možnost vrácení, to nepůjde. A pokud ano, bylo by to velmi nákladné, protože Čína uplatňuje vysoké importní clo. Zatím neznáme případ, že by to někdo zkusil. Takže v podstatě, pokud nastane nějaký netriviální problém, je v tom zákazník sám.
  • některé výrobky mají mírné vady, které by náš zákazník neakceptoval, ale produkt stále funguje. Neexistuje způsob, jak si v této situaci vymoct vrácení peněz
  • zboží může být zadrženo na celnici a po příjemci může být požadováno clo a DPH nebo dodání příslušných dokumentů. Toto se také stalo. I když prodejce v Číně na toto poskytuje záruky, nikdy si nemůžete být stoprocentně jistí
  • staly se také případy, kdy zákazník zaplatil předem a prodejce se již neozval. Toto se zřejmě nestane, pokud byste komunikovali přímo s výrobcem, ale může se to stát třeba s obchodníkem z různých jiných zdrojů
  • v případě, že se zboží ztratí po odeslání, nemáte možnost se domoct zpět svých peněz
  • This topic was modified 3 roky, 6 měsíců by  gotway.cz.
  • This topic was modified 3 roky, 5 měsíců by  gotway.cz.
  • This topic was modified 3 roky, 5 měsíců by  gotway.cz.
  • This topic was modified 3 roky, 5 měsíců by  gotway.cz.
  • This topic was modified 1 rok, 5 měsíců by  gotway.cz.
  • This topic was modified 1 rok, 5 měsíců by  gotway.cz.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.