Katalog produktů

Jedním z cílů naší komunity je pomoci dalším nadšencům sehnat kolečka za velkoobchodní ceny z EU (uvedené ceny v EUR jsou konečné vč. zaslání na adresu v ČR a 2 leté záruky).

A proč nakoupit zrovna přes nás? Podívejte se na naše srovnání s konkurencí. Zboží dodáváme obvykle do 1 týdne – podívejte se na proces nákupu.


Gotway ACM2 820

1499 €1399

POZOR: Jedná se o ACM verze 2, tj. s 12 tranzistory MOSFET. Starší verze měla pouze 6 tranzistorů a přehřívala se. Tato nová verze se začala vyrábět kolem 20.6.2016. Pokud uvidíte někde jinou nabídku ACM, zkontrolujte, zda vám prodejce nabízí poslední verzi. 


 

Úplně nový model od Gotway s velikostí kola 16 palců. Průměr kola je větší než u MCM a umožňuje hladší překonávání překážek a zároveň menší než u MSuper, takže je agilnější a skladnější. I přesto má parametry lepší než MSuper 2 – o 30% výkonnější motor a o cca 10 km/h vyšší maximální rychlost.

Jízda je pocitově velmi hladká, rychlá a stabilní,  s ohromující akcelerací. Šasi je užší než u MCM, což umožňuje pohodlnější postoj. Pedály jsou umístěny znatelně výše nad zemí, takže v případě prudkých zatáček nehrozí škrtnutí nohou nebo pedálem o zem.

ACM má také další vychytávky, které u starších modelů nenajdeme – např. LED světlo nebo USB port, který slouží jako nabíječka (např. telefonu). Kolo je vodotěsné (IP57).

Aplikace pro zobrazování informací a nastavovaní kola jsou k dispozici pro iOS a Android.

Jedná se bezesporu o jedno z nejpokročilejších kol na současném trhu. Nekompromisní volba pro nejnáročnější zákazníky.

velikost:
16 palců
rychlost:
45 km/h
dojezd:
80 km
hmotnost:
18 kg
baterie:
820 Wh
nabíjení:
6,5 h
motor:
1500 W
stoupání:
33 °
nosnost:
120 kg
barva:
black

Poptávka

Vaše jméno (povinné)

Váš e-mail (povinné)

Požadovaný produkt/varianta

Vaše zpráva