Katalog produktů

Jedním z cílů naší komunity je pomoci dalším nadšencům sehnat kolečka za velkoobchodní ceny z EU (uvedené ceny v EUR jsou konečné vč. zaslání na adresu v ČR a 2 leté záruky).

A proč nakoupit zrovna přes nás? Podívejte se na naše srovnání s konkurencí. Zboží dodáváme obvykle do 1 týdne – podívejte se na proces nákupu.


KingSong KS 16X

2190 €2150

Značka KingSong je známá svou výbornou ergonomií a kvalitním dílenským zpracováním dotaženým do nejmenších detailů. Pokud se nehoníte pouze za nejlepším poměrem výkon/kapacita/cena, ale dáváte přednost kvalitně zpracování, je tato značka pro vás.

Jedná se o nejnovější model 16″ jednokolky s neuvěřitelným výkonem. Tato kombinace poskytuje velmi vysoký točivý moment a maximální rychlost. Šířka pneu 3″ (stejně jako u Gotway MSuper X nebo Nikola) zajišťuje dobré vlastnosti pro off-road jízdu.

Nechybí vychytávky známé z novějších modelů – USB konektor pro nabíjení externích zařízení (2x), velmi silné světlo, automatická deaktivace kola při zvednutí (pro rychlé přenášení), bluetooth připojení i pro hudbu a 4 reproduktory (5W) + subwoofer (10W).

velikost:
16"
rychlost:
50 km/h
dojezd:
110 km
hmotnost:
23,5 kg
baterie:
1554 Wh
nabíjení:
8 h
motor:
2200 W
stoupání:
35°
nosnost:
120 kg
barva:
černá
Napětí:
84 V
výška pedálů:
180 mm

Poptávka

Vaše jméno (povinné)

Váš e-mail (povinné)

Požadovaný produkt/varianta

Vaše zpráva