Katalog produktů

Jedním z cílů naší komunity je pomoci dalším nadšencům sehnat kolečka za velkoobchodní ceny z EU (uvedené ceny v EUR jsou konečné vč. zaslání na adresu v ČR a 2 leté záruky).

A proč nakoupit zrovna přes nás? Podívejte se na naše srovnání s konkurencí. Zboží dodáváme obvykle do 1 týdne – podívejte se na proces nákupu.


Benchwheel B-Board

599 €559

Elektrický Benchwheel Longboard má v současnosti nejlepší poměr cena/výkon na trhu a proto jej zařazujeme do našeho katalogu, přestože naše primární zaměření jsou jednokolky.
Designově se jedná o mimořádně povedený kousek a to v nejmenších detailech jako je například chytře navržený otvor za nějž je možné longboard držet/přenášet. Kombinace lehkých a odolných materiálů snižuje celkovou vyšší hmotnost způsobenou bateriemi na přijatelných 7,5 kg. Longobard dodáváme ve dvou různých tvarech C-Board a B-Board a záleží čistě na preferencích jezdce, který z nich mu bude více vyhovovat.
Longboard je osazen vysokorychlostními PU koly tvrdosti 78A. Elektronika a 210 Wh baterie je důmyslně schovaná pod deskou v pevném kovovém pouzdře, které poskytuje dostatečnou ochranu.
Tento longboard je osazen dvěma motory s nominálním výkonem 600 W. Oproti jednomotorové konfiguraci tak dochází k rovnoměrnému rozložení výkonu nemluvě o mnohem účinnějším brzdění.
Zmíněné baterie jsou značky Samsung typ LiFePo4 s vysokou termickou a chemickou stabilitou a delší životností.
Longobard ovládáte pomocí 2.4G dálkového ovládání, kterým regulujete rychlost a dva jízdní módy (rychlý nebo úsporý). Ovladač je oproti konkurenci výrazně jemnější a vy tak máte lepší kontrolu nad rychlostí. Ovladač je osazen 800 mAh LiIon baterií stačí jej dobít 1x týdně přes mini USB port.
velikost:
3 palce
rychlost:
30 km/h
dojezd:
20 km
hmotnost:
7,5 kg
baterie:
210 Wh
nabíjení:
2 h
motor:
2x600 W
stoupání:
20 °
nosnost:
100 kg

Poptávka

Vaše jméno (povinné)

Váš e-mail (povinné)

Požadovaný produkt/varianta

Vaše zpráva