Katalog produktů

Jedním z cílů naší komunity je pomoci dalším nadšencům sehnat kolečka za velkoobchodní ceny z EU (uvedené ceny v EUR jsou konečné vč. zaslání na adresu v ČR a 2 leté záruky).

A proč nakoupit zrovna přes nás? Podívejte se na naše srovnání s konkurencí. Zboží dodáváme obvykle do 1 týdne – podívejte se na proces nákupu.


Gotway MCM2s 680 Wh (použito)

1199 €260

Na prodej použitá jednokolka (jednoho z nás), zakoupeno přes gotway.cz v 06/2015, tedy stáří 4 roky, najeto pouze nižší stovky km. Již bez záruky, ale s možností pozáručního servisu v případě potřeby.

Gotway MCM2s je 14″ jednokolka s maximální rychlostí kolem 25 km/h (se mnou – 95 kg). Na svoje stáří velmi zachovalá, protože byla celá oblepená gumou. Bylo to mé první kolečko, na kterém jsem se učil. Vzhledem k nadstandardní kapacitě baterie a dostačujícímu výkonu motoru (ve srovnání s dnešním běžným konzumním kolečkem, ne s high-endy pochopitelně) má stále co nabídnout. Naprosto bezkonkurenční poměr cena výkon. Pokud budete srovnávat s konkurenčními, srovnávejte srovnatelné – tedy výkon motoru a kapacitu baterie.

Žádné offroad brikule jsem na něm neprováděl, ono to na to ani moc není. Žádné skoky, tj. osa vpořádku.

Ideální do města nebo na naučení. Dám jeden týden na vyzkoušení (ale musí se mi případně vrátit ve stejném stavu, jinak neberu zpět).

Součástí prodeje je:

  • kolečko
  • nabíječka
  • možnost pozáručního servisu
  • držák k namontování (polofunkční, ale dá se použít)
  • instruktáž a rady k nezaplacení :-)

Kontakt na prodejce:

Marián Vallus
tel. 728162078
mail: marian.vallus@gmail.com

velikost:
14 palců
rychlost:
28 km/h
dojezd:
60 km
hmotnost:
13,4 kg
baterie:
680 Wh
nabíjení:
5 h
motor:
500 W
stoupání:
20 °
nosnost:
100 kg

Poptávka

Vaše jméno (povinné)

Váš e-mail (povinné)

Požadovaný produkt/varianta

Vaše zpráva