Team Gotway

Úvod Fóra Obecná diskuse Team Gotway

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  guttata a poslední změna je stará 2 roky, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #531

  guttata
  Účastník

  Zdravím. Na dodávku svého kolečka teprve čekám, takže popis pocitů a zážitků teprve přijde, ale musím napsat pár slov k týmu lidí kolem tohohle webu.
  Jsou skvělí. Po nedobrém pocitu z jednoho nejmenovaného prodejce jsem se obrátil na gotway cz s žádostí o radu a pomoc s výběrem kolečka, o uvedení do problematiky, o nějaké rady atd. Reakce byla nečekaná. Komunikace mailem s bleskovými odpověďmi, snadné domluvení schůzky nejprve s jedním zkušeným kolečkářem a další den s druhým, jasné a srozumitelné argumenty proč to či ono ano nebo ne, jedním slovem paráda. A vezmu-li v úvahu, že to dělají jako hobby ve volném čase, tak klobouk dolů. No a výsledkem bylo, že jsem během týdne objednal kolečko a každým dnem očekávám dodání. Mimochodem i jednání zahraničního partnera bylo na stejně vysoké úrovni. Každému zájemci o jednokolku vřele doporučuji konzultaci s lidmi kolem gotway cz.
  Martin.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.